News

Hey what´s up

Start

Předmluva : Všichni si ještě pamatujeme ( píše se rok 2020 ), když byla značka Nokia neomezeným vládcem světa mobilních telefonů.  Její pozice na trhu se zdála být neomezená a Nokia patřila s přehledem do top 10 nejhodnotnějších značek světa ( 2010 : 8 místo v globálním řebříčku nejcennějších značek s hodnotou značky 29,495 miliard amerických dolarů ).Continue reading “Start”

Guerrilla marketing

is an unconventional form of promotion aimed at arousing maximum interest using a limited budget. These goals are achieved through guerrilla marketing tools. The advantage of guerrilla marketing is its simplicity, the use of work with psychology, the ability to attract secondary publicity. The basis is therefore an original idea, which is creatively processed using unconventional tools (egContinue reading “Guerrilla marketing”

Co je marketing?

Marketing prostupuje všemi činnostmi firmy: od zajištění zdrojů, přes logistiku, výrobu a skladování až po prodej a zajištění poprodejního servisu i výběr personálního obsazení managementu. Marketing je filozofie. Globalizace prosakuje celým světem, McDonalds nabízí své jídlo na každém rohu, Coca Cola je na nejodlehlejších místech kam ani lidé nedohlédnou, Google je všude, kde se člověkContinue reading “Co je marketing?”

0 Appetizer

Globalization permeates the world, McDonalds offers its food on every corner, Coca Cola is in the most remote places people can’t see, Google is everywhere you are and you are faced with a choice. Stand and look at the world through pink glasses or look into the world of marketing and understand how marketing worksContinue reading “0 Appetizer”

Appetizer Předkrm

Globalization permeates the world, McDonalds offers its food on every corner, Coca Cola is in the most remote places people can’t see, Google is everywhere you are and you are faced with a choice. Stand and look at the world through pink glasses or look into the world of marketing and understand how marketing worksContinue reading “Appetizer Předkrm”

Jak najít kupce 🤑?

Peníze nerostou na stromech ani kupec neroste na stromech . Říká se že každé zboží má svého kupce. Kdo je to ? Nikdo přesně neví dokud se někdo neobjeví . Think Positive! 🐳Kupec není blbec !

Jak vydělat peníze …

Slovo vydělat nás zajímá, jinak by se článek mohl jmenovat jak přijít k penězům 🙂 Napadají mě základní způsoby ( strategie ) ; pracovat, podnikat, dědit , dobře se oženit, krást , vyhrát , půjčit , prodávat drogy zbraně a jiné nelegální věci . Někdo by namítal , že krást je taky práce nebo prodávatContinue reading “Jak vydělat peníze …”

Identita značky

Označení značkou (dále jen branding) je používáno po staletí coby prostředek k odlišení zboží jednoho výrobce od ostatních. K nejstarším projevům „brandingu“ v Evropě patří požadavky cechů, aby řemeslníci označovali své výrobky značkami, chránili tak sami sebe a také spotřebitele před podřadnou kvalitou. V umění se objevil „branding“ ve chvíli, kdy umělci začali podepisovat sváContinue reading “Identita značky”

Marketing

Historie marketingu Podle etymologů se termín „marketing“ nejprve objevil v šestnáctém století ve slovnících, kde se odkazoval na proces nákupu a prodeje na trhu. Současná definice marketingu jako procesu přesunu zboží od výrobce ke spotřebiteli s důrazem na prodej a reklamu se poprvé objevila ve slovnících v roce 1897. Termín marketing je odvozen z latinskéhoContinue reading “Marketing”

Product

Produkt je jednou ze 4 základních složek konceptu marketingového mixu, který obsahuje základní taktické nástroje pro řízení marketingových aktivit. Mezi základní 4 složky marketingového mixu patří Product, Price, Promotion a Place česky Produkt, Cena, Propagace a Místo nebo Distribuce. Produkt je ovšem výjimečný tím, že je jedinou příjmovou složkou celé této koncepce a jediným zdrojem příjmů proContinue reading “Product”

Reklama

Reklama (advertising)Reklama je placená nebo neplacená propagace výrobku, služby, společnosti, obchodní značky nebo myšlenky, mající obvykle za cíl zvýšení prodeje. Podle použitého média se rozlišuje televizní, novinová, internetová, rozhlasová, plakátová nebo jiná. Slovo reklama vzniklo z latinského„clamare“ (křičet, volat). Jiné zdroje hovoří o tom, že český jazyk přebral slovo reklama z francouzského slova „réclamer“. DefiniceContinue reading “Reklama”

Marketingový plan

Marketingový plán představuje soubor konkrétních opatřeních nutných pro úspěšnou realizaci marketingové strategie. Plány a cíle podniku jsou testovány a měřeny výzkumy trhu. Proto je důležité, aby každá strategie podniku měla měřitelný cíl. Měl by obsahovat Celkové shrnutí Představení firmy a oblasti jejího podnikání Hlavní cíle a strategie- období cílů pro které je plán připravován SituačníContinue reading “Marketingový plan”

Marketing strategies

Strategie tržního vůdce Tržním vůdcem je společnost, která má na daném trhu největší podíl. Tuto dominantní pozici se společnosti podařilo získat díky tomu, že na daný trh pronikla jako první. Většinou se jedná o společnost s dobrou pověstí na trhu, jejíž vůdcovství je v daném odvětví respektováno i ostatními subjekty. Strategickým záměrem vůdce může býtContinue reading “Marketing strategies”

Marketingový mix

je klíčový marketingový nástroj. Co je to ? Marketingový mix je soubor taktických marketingových nástrojů, které firma používá k úpravě nabídky podle cílových trhů. Marketingový mix zahrnuje vše, co firma může udělat, aby ovlivnila poptávku po svém produktu. Pojmem se zabýval N. H. Borden, profesor Harvard Business School v USA, inspirován nápadem Jamese Cullitona. PojemContinue reading “Marketingový mix”

V.I.P. Travel

Online společnost =OOO nabízí ve spolupráci s vybranými lidmi z Chorvatska ubytování za výrazně výhodných podmínek v ceně od 17eur za noc na osobu. Vyzkoušejte naše Travel služby nyní a užijte si dovolenou !

Apartmány Damir Ferič v Chorvatsku za super cenu ;spren ;září

Damir Ferič Damir Ferič pokračuje v odkazu svých předků, kteří vlastnili půdu a nemovitosti v oblasti Splitu v Chorvatské dalmácii. Jako třetí v pořadí nabízí ubytování ve Vile Sunrise na okraji Splitu, kde je možné ubytovat až 10 lidí ve dvou patrech. Damir rád griluje a pečuje o své hosty. Nenechte si ujít kulinářské zážitkyContinue reading “Apartmány Damir Ferič v Chorvatsku za super cenu ;spren ;září”

Brand

Slovo branding představuje komplex všech úkonů, které vedou k vybudování úspěšného brandu=značky např. Coca Cola, Adidas, Porsche, Mc Donald’s atd.  Vybudovat značku je dlouhodobý proces marketingových aktivit, který vzniká komunikací společnosti k jejímu okolí. Tento proces může být náhodný a pokud je produkt kvalitní u zákazníků oblíbený může vzniknout samovolně bez znalosti marketingové teorie neboContinue reading “Brand”

Solar DEK

V rámci programu můžete promovat také službu DEKsolar.cz – komplexní služby v oblasti fotovoltaiky od prvotního návrhu, přes administraci, dodávku až po samotnou instalaci systému. DEKsolar je součástí holdingu DEK a nabízí vám provizi 300-500 CZK za validní lead. Cookies: 30 dní

Projekt U7

Investiční projekt rekonstrukce vesnického bytu. Rekonstrukce bytu, garáže a zahrady.

Projekt 41

Rekonstrukce nebytového prostoru na bytovou jednotku.

Store

Otevíráme nový online store zaměřený na luxusní nábytek ze dřeva a jiných ušlechtilých zdrojů. Ceny jsou vysoké, ale jedná se o unikátní originální designové předměty vyrobené na zakázku . Vaše objednávky přijímáme na adrese igeorge@outlook.cz. Naším prvním produktem jsou dřevěné repliky motorek ve velikosti od 60 cm.

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Reklama

Život je válka s vlky

Reklama

 1. George Urban on Opava

  Prodáme byt v Opavě 2+kk na Ulici nákladní 41 blízko centra s terasou. 3.500.000,-

 2. […] proces zaměřený na uspokojování potřeb zákazníka. Pomocí nástrojů, metod a technik marketingového výzkumu dochází ke zjištění potřeb a přání zákazníka ze strany firem, státních institucí […]

 3. Jaromír Plotica on Nápady

  Don’t wake swan.

 4. Primární je poptávka . Najít díru na trhu = najít poptávku , nebo vytvořit poptávku po novém produktu + trhu

 5. Ahoj Market Ing.

 6. Kontejner se ruší, moc nákladné, kdyby to byla suť ok, ale tuna za 1000 Kč + odvoz. Odvoz dodávkou do…

 7. Zbylo 6x stropní desky, spodní lišty na černo, obložení kolem krbu z desek U7, voda není hotová, zítra přijede vodař…

 8. Vybrali jsme černý koberec, nebude se pokládat, dokud se nedodělá koupelna.

 9. Dnes 1.7. projekt 41, Franta dělá strop a v obi jsme koupili lepidlo za 99,-

 10. Ahoj Milane

Create your website at WordPress.com
Get started
%d bloggers like this: